Svet-Stranek.cz
mf-design

Něco o sobě:Kreativita především

Něco o sobě

Vítám vás na svých stránkách. Jmenuji se Martin Frisch a chtěl bych se s vámi podělit o své nápady, názory, tvorbu - prostě o vše, co mne zajímá a baví


Úvodem:

Ač rodilý pražák, díky rozvětvenému příbuzenstvu se tak trochu cítím i synkem z Moravy. Vystudovaný jsem, zmoudřelý rozhodně NE. Zatím se mi nepodařilo ani zasadit strom, ani postavit dům, natožpak zplodit syna (o žádném nevím), tak abych nebyl úplně zbytečný, pustil jsem se do těchto stránek. Předem se omlouvám za jejich nedostatky. V současné době mě zaměstnává tolik dalších věcí, že jsem vzal zavděk tímhle redakčním systémem. Zatím mi celkem vyhovuje a nehodlám jej měnit (ostatně na to moje "psaní" je dobrý až dost).


Osobní dotazník:

řádek č.položkahodnota
1narozenve znamení Raka
2bydlištěpražská kotlina
3vzdělání průmyslová škola a FFUK
4váha,výškapostačující
5sexuální orientacevýrazná
6neřestilenivost
7úchylkaliterární pokusy
8zvláštní znameníhumorZájmy, koníčky:

Grafika a 3D design : viz níže

Geologie a mineralogie : O tento vědní obor jsem se začal zajímat na škole díky spolužačkám z přírodovědecké fakulty a také zásluhou úžasné knížky Hammonda Innese "Zlatá Šachta".

Obchodování s cennými papíry : Kdo trochu neriskuje, není chlap.Navíc rád pracuji s čísly a daty (jednomu malému SVJ pomáhám s účetnictvím).

Marketing : Není lepší obor, kde by člověk mohl uplatnit jak kreativitu, tak i analytické myšlení.

Knihy,filmy,výtvarné umění : Láska k literatuře a filozofii je snad samozřejmostí vzhledem k mé Alma mater. Navíc díky nezapomenutelným přednáškám prof. Wittlicha z Dějin umění jsem propadl kouzlu umělecké moderny.

Vaření : Objevil jsem mexickou kuchyni a prostě nemohu jinak - různě plněné tortilly, burritos, tacos, saláty, fajitas... Ćasto používám i quinou místo tradičních obilovin.

Sport : Především plavání a pak od všeho trochu (dělal jsem plavčíka na jedné brigádě, ve vodě jsem jako doma, to víte rak...). Navíc mé srdce "bije modrobíle" jako každému příznivci brněnské Komety!

Jinak miluji Španělsko. Španělskou kulturu, architekturu, španělský jazyk, prostě zemi jako takovou.Kontakt na mě :

e-mail: www.martin-frisch@seznam.cz
mobil: 728 654 367


@2012 Martin Frisch
Žádná část těchto stránek (texty, fotografie a další obsah) nesmí být použity pro další publikování bez výslovného souhlasu autora.